Všechny oblasti - Rozhovory

Když Rakousko tančí ... rozhovor s Andreou Amort

5
Průměr: 5 (3 hlasů)
Taneční teorie v praxi aneb Weintretetanz Wiesenthal
Rozhovor s rakouskou taneční teoretičkou Dr.Andreou Amort o její knize Österreich tanzt a o hlavní taneční scéně ve Vídni - Tanz Quartier Wien (TQW).

Ondřej Hník: "Všechno je to jedna koule"

5
Průměr: 5 (8 hlasů)
Ondřej Hník

Najít živého člověka mezi samými chodícími mrtvolami je docela zázrak, což dvojnásob platí o současných českých školách. Na chodbách dvou z nich můžete potkat i mladého básníka a tanečníka s nekonvenčním pohledem na věc.
Rozhovor s Ondřejem Hníkem, básníkem a učitelem, o jeho nových sbírkách, o učitelských zkušenostech, psaní poezie i odborných textů nebo o zážitkové pedagogice.

Podivné projekty II - 2DCrew: BE GOOD

5
Průměr: 5 (5 hlasů)

Už jste někdy zkoušeli konat dobro? Možná jste při tom docela narazili… Pokud máte takovou zkušenost, anebo vás konat dobro ani nenapadlo a chcete se jenom pobavit při podívané na to, jak to taky může dopadnout, na Youtube máte od loňského roku k dispozici několik videí od pražské 2DCrew.

Podivné projekty

5
Průměr: 5 (1 hlas)
Podivné projekty
Podivné projekty je název pro zamýšlenou sérii článků, v níž představím projekty lidí, kteří nejsou oficiální umělci, ale obyčejní smrtelníci věnující se tvorbě čistě ze zájmu anebo z potřeby tvořit, bez příslušného vzdělání a nároků.

Zpět nahoru